Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se reproduktory 2.0 do 300Kč?

Zdravým opět, před nedávnem jsem se zde dotazoval na PC sestavu a nakonec pořídil, ale vyskytl se další problém. Mé přítelkyni se i přes odpor před koupí zalíbil nakonec koupený 24" monitor. Bylo rozhodnuto že chce, aby jsme spolu koukali na filmy, a chce si pouštět telenovely na něm, místo na jejím 15" notebooku, jak tomu doposud bývalo. Já osobně už asi 3. rokem vlastním studiové sluchátka Koss a neměl jsem potřebu cokoliv řešit.

Tak se chci zeptat, zdali má cenu pořídit levné repro 2.0 do max 300Kč aby byla přítelkyně spokojená. Nejde mi o kvalitu, na kvalitní hudbu mám sluchátka, chci jen aby byli dostatečně hlasité na filmy, a při této hlasitosti nevyluzovaly ruzné zvukové efekty, které dostáváte zdarma od výrobce (šum, praskání, chraptění a pod.) Má taková koupě cenu?? Popřípadě doporučte, ale pochybuji že by někdo měl takové šunty doma dobrovolně :D

To že mi nejde o kvalitu bylo myšleno tak, že nepotřebuji aby měly pořádné basy, výšky prostě aby dobře zněly na to mám zmiňované sluchátka, jen chci aby byla přítelkyně spokojená a když už si je teda pustí, tak aby v nich nepraskalo a nešumělo. Proto cena do 300

Hledal jsem neco podobneho, nasel jsem uchazejici Logitech Z213 2.1 za ~800Kc, asi by mohly dostacovat i Logitech Z150 2.0 za ~600Kc.

Obavam se, ze doby kdy jsem si k PC koupil kvalitni rozumej na danou cinnost dobre pouzitelne Geniusy za 300,- jsou davno pryc.

A jak je syn spokojenej? Ja mel ty Geniusy taky ve vyberu, ale cetl jsem recenze, ze strasne huci trafo, tak jsem vzal toho 2.1 Logitecha a ten je OK na nejakej beznej poslech pokud clovek nevyzaduje nejakou hifi kvalitu a tak.

Kazdopadne ale snad je tazateli za vsech tech rad jasne, ze za 3 kila nic kloudnyho nesezene, obycejne 2.0, pokud to neba byt vyloze smejd tak 500-1000.

Creative ale driv levny smejdy vubec neprodaval, driv si hrali na hogofogo znacku, taky jsem je mel rad, ale to co predvadeji dneska ..., vsak uz jsem to tu psal a stojim si zatim, obycejny uzavreny sluchatka za 800,- od Philipsu perfektni, od Creative sunt, ze to konkuruje i Trus(t)u.

Tak ohledně repráků se už jim asi moc nevyplatí kvalita,když pominu že za dva + máš už studiovky tak je to zaplavený komplet levnejma Genius a spol takže kdyby udělali kvalitní a tím pádem dražší tak nevím kam by padli cenou,navíc pořád maj ty 2:0 v tý ceně který nemaj konkurenci sice starýwww.czc.cz vejš jak jsem psal studiovky a níž to odrbávaj všichni aby se vešli do ceny a co nejvíc vydělali.