Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabíjení/ zdroj

Dobrý den, prsím vás mám problém s notebookem. Pokud jede na baterii tak je vše v poho. Pokud ji ale vyndám a napojím počítač do sítě, tak se mi kolikrát nezapne. Většinou musím rozdělat ten nabíjecí adaptér profouknout a modlit se. Někdy nastartuje hned, někdy až na 30 pokus. To samé pokud baterii chci dobít, adaptér je napojen a baterka se nenabíjí. Pokud však se mi baterie vybije a já si chci nechat přes noc nabít komp, tak zapojuji a profokuji adaptér dokud se nerozsvítí kontrolka pro nabíjení. Někdy však po zapojení adaptéru jen problikne, tak nevím jestli tam je jen nějaký špatný kontakt či co. A jestli to je teda adaptérem nebo notebookem.

Díky mockrát.

Je dost možný, že v adaptéru jsou vyschlý kondenzátory. Podle popisu chování to tomu odpovídá. Cena součástek pár korun, cena opravy podle toho, komu to dáš.
Zkus jinou nabíječku, ať určíš, zda je problém v noťasu, či nabíječce.