Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s PC

Včera jsem u kamaráda předělal pc, (i5 660, 4gb ddr3, gtx 560ti, random deska z aukra, ale nová, fsp hexa 400w z czc jako použitá) vše jsme složili, torchu ghetto prebastlili chladič, byl to atyp. z hp prebuildu, a vše normálně jelo, dokonce i ww zkously jinou desku a normálně to jelo... pc se včera náhodně vypnul, ale pak zase jel, dneska ráno však už nenastartoval, po zpanutí se na chvíli roztočí větráčky a konec, po vypojení a zapojení do sítě to samé, cmos reset, to samé, jednou se dokonce orztočil větrák i po vypojení ze sítě, nevíte někdo čím by to mohlo být? předem díky za odpověď.

# A proč neprovedeš co ti píše výše ?
Vše odpoj, nech nazopejné jen CPU + GPU + 1X RAM (i v jiném DIMM slotu), blikátka, HDD vše odpoj a zkus znova.
TiP ~ S trochou šikovnosti, jde zdroj změrit ručně multimetrem. (popřípadě na něho zapoj žárovku z Auta)
* Popřípadě se základní deskou mimo PC, k vyloučení probíjení konstrukce /zkrat