Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová gpu

Ahoj prosím o help.
Koupil jsem novou GPU asus gtx1060 turbo 6gb
Zapojil jsem ji a po instalaci ovladačů mi na monitoru vyskočila zelené pixely a po restaru jen tma. Widle jsou 10 nové
Instalované ,předním jsem jel na integr gpu.
MB je asrock fatality kiler h97.
Nahrál jsem jsem nový BIOS ,pcie je v gen 2.
Pak se to rozebehlo a po spuštění mafie 3 to samé .
Muže být vadná grafika?
Diky

Vyborně
# Už jsi někdy dělal s LIVE CD ? Nebo dokážeš vytvořit takové Live CD Ubuntu ? /* Je to velmi jednoduché, použít můžeš i klíč USB, na místo CD/DVD.

# Proč ? Z tohoto LIVE CD na BOOTujeme, čímž dostaneme více informací, jestli se UBUNTU spustí normálně, tak za problémem muže byt Windows, nebo nekompatibilní ovladač etc, kde je velká pravděpodobnost, když bude projevovat stejné anomalie jako při Windows, muže jít o výše uvedený zdroj a podobně, rozumíš ..