Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI GPU

Dobrý den,

Muj Notebook jsem nedávno upgradnul na Windows 10

a mám problém s ATI Radeon X1350 (GPU) nemužu na ní najít ovladač

naposledy běžela na Windows Vista Home Premium x86

Ofis365, to je to předplatné ve stylu edoubí? Jednou nezaplatíš a jsi vyfakovaný?
Ještě, že udržování funkčních předchozích verzí softu/OS není trestným činem. Zatím :x:

-------
OT: by mě zajímalo, jak válčí Zoner s ZPS X. Asi 3x týdně mi chodí nabídka na báječný upgrade (=plať jak vůl každý měsíc) se slevou, kterou veřejně vůbec neprezentují. Vyšší, než oficiálně uvádí.