Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace google play

Dobry den,nelze mi aktualizovat google play.. Kvůli tomu ani nic jineho. Chyba číslo 506,naskoci při instalaci. Píšu z telefonu takže screen neprilozim. Verze androidu 5.1 a místa pres 5gb...

watch

Odinstalovat a nainstalovat znovu, v pripade samotneho Storu odinstalovat aktualizace a potom zase nainstalovat, muze byt potreba restart zarizeni.

---

Jinak k tomu svetuandroida, to bych sem radsi nepastoval, hrozny kreteni. Sice konkretne tam v tech radach se furt dokola opakujou dve, prvni je spravna, promazat data u obchod play, obchod play service a google service framework, proste se nam ty gougli sluzby obcas zacyklej. Ale druha rada je na dve veci, odebrani uctu snad nikdy nikomu nepomohlo, nehlede na to, ze to vetsinou ani nejde, to uz je rychlejsi normalni obnova tovarniho nastaveni.

Ja je obcas ctu a pisou uplne stejny hovadiny jako na mobilenet nebo mobilmania. Vetsina lidi co dela u nas tyhle magaziny s tematikou mobilu umej leda tak pastovat marketingovy info od vyrobcu a nejruznejsi navody proste opisou nekde z netu, takze vubec nemas jistotu, ze to bude fungovat.

Vem si treba ruznou kritiku webovych magazinu o pocitacich, taky obcas krouti clovek hlavou, jak tam muzou psat naprosty blaboly a lidi jako no-x z diit, ktery necemu rozumej, je hrozne malo. No tak v mobilech je to o hodne horsi. :-/