Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střihová karta - pády softwaru

Zdravím,

většinou se veškeré problémy snažím hledat na internetu, než tím někoho začnu otravovat, ale v tomhle ohledu už si opravdu nevím rady, proto prosím o pomoc.

Od doby, co střihovou kartu mám mi doprovázejí samé problémy, které se týkají především pádů programu, který je k natáčení potřeba. První varianta je chybová tabulka, kterou jistě všichni známe "Program přestal pracovat". To se stane po chvíli, co zapnu nahrávání. Čas pádu je různý, někdy k němu doje dříve a někdy později.

Další varianta je, že si střihová karta hraje na to, že natáčí (zapínací button bliká), ale jakmile natáčení vypnu, ona se zapne a záznam samozřejmě nikde. (jsem si jistý, že jí před natáčením zapnu - poznámka pro rýpaly)

Řešil jste někdo tuto problematiku? Nikde jsem k tomuto tématu nenašel ani zmíňku. Zkoušel jsem více verzí ovladače včetně opětovné reinstalace.

PC: Windows 10 64 bit, 10GB RAM, Intel i7 2,6Ghz, Nvidia GeForce GTX 950 (veškeré ovladače aktualizovány)
Střihová karta: AverMedia Live Gamer HD, ovladač "RECentral" je zdarma ke stažení na oficiálních stránkách výrobce

Přidávám obrázek se současným nastavením střihové karty.

Děkuji předem za každou radu a přeji hezký zbytek dne/večera.

tak skús nastaviť 25 alebo 24fps,tých 30 je obvyklých na hardwari určenom pre NTSC/ATSC normy.....a pozri na stránkach avermedie,či tam neuvádzajú doporučené ovládače pre herné nvidia karty,tie mávajú obvykle problém s avermedia capture kartami,obvykle neznesú nastavenia "overlay surface" pri zázname videa,pokial sa to niekde v nastaveniach dá prepnúť na "primary surface" to vo väčšine prípadov eliminuje problémy.....

Na konkrétní příčiny hlášky "Program přestal pracovat" se podívej do Prohlížeče událostí, v systémovým logu by měly být ke každé takové chybě zapsány podrobnosti, z nichž se dá dopátrat víc.

Jak jsi aktualizoval ovladače? Doufám že ne přes nějaký program typu DriverGenius či přes Windows Update! Aktualizace se zásadně provádí ručně, procházením a kontrolou webů výrobců HW.

Máš možnost tu kartu vyzkoušet na jiným PC? Pokud by to taky padalo, vypadalo by to pravděpodobně na špatnou kartu. Pokud by to nepadalo, musel bys příčinu hledat ve svým HW nebo SW.