Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 na mininotebook bez cd-rom

Zdravím, mám notebook acer aspire one a na nich winxp, ale potřeboval bych na něj dostat sedmičky. Což by nebylo aź tak těžký ale je to mininotebook a nemá cd mechaniku. A teď k věci. Potřeboval bych funkční návod jak vytvořit instalační flešku a správný návod jak ji použít ... Když jsem se pokoušel inst.flešku vytvořt sám tak sem ji zničil.

Díky za radu
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Flashka se dá zničit tak, že se na ni šlápne nebo se ulomí konektor. Když máš dojem, že tím tomu mininotebooku prospěješ a navíc máš ovladače, fungují snad všechny běžné programy pro tvorbu bootovací flashky. Stáhneš, vytvoříš, nastavíš pořadí bootování, zasuneš, raduješ se. Třeba Rufus, návodků je plný net včetně YouTube s videjkama.

No mám zkušenost a je spokojenost s ... Xubuntu, Mint, Lite, nebo Lubuntu W7 Pro - třeba tuten je dost podobný Woknům http://juhele.blogspot.cz/2015/08/lubuntu-w7-profe ssional-1404-lts-verze_30.html . 8-)

Odlehčená verze je vždy XFCE - s tou si poradí i slabší stroje.

A třeba tady máš postup, jak dostat Linux to Lubuntu W7, nebo Xubuntu na flashku http://wiki.ubuntu.cz/Instalace/z%20flash%20disku# v_Ubuntu .