Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kupa maticnej dosky a grafickej karty

zdravim, planujem si kupit grafiku a dosku, len sa neviem rozhodnut pre ktoru dvojicu. Rad by som sa poradil, ze ktoru z tejto dvojice by bolo najlepsie kupit a dovod preco ? vdaka

1. Gigabyte Z170 Gaming K3 + GIGABYTE GeForce GTX 1060 Xtreme Gaming

alebo

2. MSI Z170 TOMAHAWK + MSI GTX 1060 GAMING X 6G

No např co jsem pročítal recenze na nový GB970/990 AM3+ sice už o ničem dneska,ale kvalitní zpracování a špičkový osazení,takže bych dneska volil podle nějaký zkušeností a recenzí než podle toho co bylo dřív,dneska třeba prkna dokáže posrat jak MSI tak i Asus jak je vidět, takže na značku už se asi moc nehraje.:-)