Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC zostava do 1400 € - Konzultovanie

Ahoj, chcem sa spýtať či by táto zostava mohla byť v pohode.

Jedná sa o NVIDIA/INTEL - na zostave sa budú: hrať hry, pracovať v grafike (3D, Photoshop a pod..) a nejake tie kancelarske veci ako Word, a PowerPoint

Cenová hranica: 1400

Monitor, Myš, Klavesnicu a doplnky mám, ma sa jednať čisto o zostavu.

Intel Core i5-6600K
ASUS Z170-P - Intel Z170
Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2400
WD Blue EX - 1TB
Samsung SSD 750 EVO - 250GB
Corsair RMx Series RM650x 650W
SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
SilentiumPC Gladius M35, černá
Gainward GeForce GTX 1060, 6GB GDDR5

PS: Prosím o vyjadrenie ak by bolo niečo do cenovej hranice lepšie poradili by ste. Max. prekročenie ceny je do 1500
viac už dať nemôžem takže bud ostanem pri niečo okolo 1400 alebo dám max. 1500

Ďakujem

Takže teoreticky by mi stačila aj ta zostava ktorú si cez Alzu myslím vyskladal to už keď vychádza na tých 1453 tak to už rovno dám tu grafiku silnejšiu akú si tu poslal a vidím že si dal silnejši procesor od toho čo tam mam ak by si mohol poslať ten chladič ale nad 1500 už nepôjdem :/ nevychádza rozpočet :/