Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LTE internet na doma?

Zdravim, je dobry lte internet na doma? v mojom bydlisku nieje nikto normalny, tak rozmyslam o tejto variante.Mam telekom, ale to je ista katastrofa, potom tu nic nieje....je to bezproblemove?

Pokiaľ nie si ďaleko od ústredne, tak to dsl by malo byť vhodnejšie.
Lte je dobrý internet, ak si v pokrytí signálu, ale je určený hlavne pre mobilné použitie. Pri tvojom sťahovaní, a pozeraní seriálov by si ho veľmi rýchlo vyčerpal, alebo preplatil.

no je tam 50 gb na tyzden a este obmedzenie na streamovacie sluzby a p2p len na 6mbps, to znamena na streamy online?

teraz mame magio balik a ja rad pozeram streamy, ale toto nejde absolutne, ani huste mi nejde, tak uvazujem o zmene a som daleko od ustredne.

Moja spotreba dat za poslednych 30 dni bola 83 gb, ale nepozeral som ziadne streamy, kedze to nejde, potom by to asi islo hore, takze neviem....

Ja vyresil pomalý net odstěhovalnim se od rodicu jinam, kde je mozno wifi. Jsem spokojen s rozdílem 1.7Mbit/s ku 20Mbit/s. Ale porad to neni optika vedle ve meste kde neni problem s 90Mbit/s a za stejnou cenu

Add. Od rodicu jsem sel hned jak jsem dodelal maturitu (letos jaro) a shodou okolnosti se dostal do tohoto domu/bytu.