Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava - konzultace

Zdravím všechny, chtěl bych si pořídit nový PC a byl bych moc rád kdyby byl někdo tak hodnej, a poradil mi.
Zatím jsem stvořil tohle, https://www.czc.cz/c5lrobhatcj308t58elivdf31b/sezn am
Jsem v tomhle lajk, takže uplně nevím, jestli to co jsem poslal, do sebe zapadá, nebo je to uplná blbost :D
Cenová hranice by měla být 30 000 kč a měl by to být herní PC. Za každý návrh nebo radu moc děkuji!

Case celkem OK, ja bych uprednostnil RG1
Zdroj je katastrofa, doporučuju S12II-520 ten je ale teraz nedostupný, možnosť aj M12II-520
MB celkem OK, skôr bych preferoval B150M-A
CPU OK
Chladič priplatil bych si na HE1224
RAM OK
SSD OK, i když pri takej sestave bych už čakal lepší napríklad 850EVO alebo MX200
HDD OK
GK nesmysl, proč kupovať teraz GTX 970? když je možnosť RX460/470/480 alebo GTX1060/1070/1080,... kupovať starú GK nieje rozumné
SK neriešime
CD/DVD mechaniku neriešime