Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačítá se složka s videi

Zdravím. Objevil se mi malý problém, nemůžu se ze dne na den dostat do složky s videi. Kliknu na to, otevře se okno a pak už to jen a jen šrotuje, po chvíli se objeví informace v liště (neodpovídá) a v okně složky je "pracujeme na tom". Zkoušel jsem čekat 20minut možná i déle, restarty, vypnutí, antivir, CC cleaner, stále stejný problém. Spojitost vidím v tom, že jsem před spaním přetahoval do složky jedno video a nejsem si 100% jist, zda se přesunulo celé, než jsem komp zaklapl. Win10 64. Děkuji za Vaše rady

Nevím vskutku jak, ale přes vlastnosti jsem se tam dostal jen tak, že jsem klikl na zrušení příkazu jen pro čtení, pak se otevřelo okno a vše se zobrazilo a bylo funkční, ale pokud jsem chtěl jít znovu přes tento počítač, videa, opakovala se stejná situace popsaná výše....

Pravděpodobně je ten soubor poškozený. Zkus ho smazat v nějakým opravdovým souborovým správci (třeba Total Commander).
Problém je v tom, že debilní Průzkumník si při otevření složky všechny soubory "očichá" a pokusí se vytvořit náhledy. A na tom vadným souboru si vyláme zuby a přestane reagovat.