Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc s instalací HP Probook 4530

Dobrý den.
Chtěla bych vás požádat o pomoc s instalací notebooku HP ProBook 4530s.
Po 4 letech provozu už byl velmi pomalý a tak jsem požádala kamaráda o přeinstalování. Přeinstaloval to z HP_Recovery. Problém je v tom, že instalace od HP obsahuje spoustu balastu, který nepotřebuji.

Toto jsme už odinstalovali

Acrcsoft Total media
Evernote
office 2010
Norton Internet Security
WinZip 14.5
HP Protect tools a s tím související
Face Recognition for HP PT
File Sanitizier for HP PT
Privacy Manager for HP PT
Theft Recovery
Device Access Manager for HP PT
Device Encryption for HP PT
McAffee Endpoint Encryption monitor
McAffee Endpoint Encryption agent
HP Protect tools Device Access Manager

V Programy a funkce zbývá tady toto (raději jsem vypsala celý obsah).

Adobe Flash Player
ArcSoft Webcam Sharing Manager
- Atheros Driver Installation Program
ATI Catalyst Install Manager
Bluetooth Win7 Suite (64)
Cisco EAP-FAST Module
Cisco LEAP Module
Cisco PEAP Module
Energy Star Digital Logo
HP 3D DriveGuard
HP Connection Manager
- HP DayStarter
HP Documentation
HP ESU for Microsoft Windows 7
- HP Games
HP Webcam [Fixed]
HP HotKey Support
HP Power Assistant
- HP QuickWeb
HP Setup
HP SoftPaq Download Manager
HP Software Framework
HP Software Setup
HP Support Assistant
HP System Default Settings
- HP Wallpaper
IDT Audio
Intel(R) Identity Protection Technology 1.0.71.0
JMicron Flash Media Controller Driver
Microsoft .NET Framework 4 Client Profile
Microsoft .NET Framework 4 Extended
Microsoft Application Error Reporting
Microsoft Silverlight
Microsoft SQL Server 2005 Compact Edition [ENU]
Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable
Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable (x64)
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x64 9.0.30729.17
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x64 9.0.30729.4148
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.0.30729.17
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.0.30729.4148
Microsoft Visual C++ 2010 x64 Redistributable - 10.0.30319
Microsoft_VC90_CRT_x86
Ovladač Intel ® Display Audio
- PDF Complete Special Edition
Realtek Ethernet Controller All-in-one Windows Driver
Skype™ 5.1 5
Součásti Modulu Intel® Správa Strojů
Synaptic Pointing Device Driver
Úložná technologie Intel ® Rapid
Validity Fingerprint Sensor Driver
VIP Access SDK x64
Windows Live Essentials
Xobni

Kamarád notebooky HP nezná a už nemá odvahu sám určit co ještě jde odinstalovat aby notebook fungoval, neotravoval a nebyl zbytečně brzděný a přitom fungoval.

Mohli byste mi s tím pomoct? Ty, co si myslí, že by se mohly odinstalovat jsou označeny na začátku pomlčkou.
Děkuji.

# Ani jednu vec z nabídky toho neinstalujte, vše co je SW odkrizkovat NEINSTALOVAT.
Jediné co nainstalujte jsou ovladače, jen to co je [DRIVERs]
* Převážně obsah je již zastaralí, nefunkční bez podpory, duležité prvky jako Framework, c++ 'red.' etc si Windows dle potřeby nainstaluje pomocí služby 'Aktualizace' [Aktualizace i pro ostatní prvky Microsoft], nebo si o to sám řekne.

nepřipojuje se do firemní sítě, toto je zbytečné:

Cisco EAP-FAST Module
Cisco LEAP Module
Cisco PEAP Module

koukám že hp tam instaluje kriplware jak šílený.
nechce se mi pitvat ten seznam, lepší by bylo omezit se na hnůj, co se spouští automaticky -> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

největší zpomalovač byl ten norton.
a je imbecilstvím hp do toho cpát ještě paskvil od mcafee.

Děkuji za doplnění. Ve firemní síti to není, takže to jde pryč.
"Po spuštění" bylo zpočátku hodně dlouhé, teď po odinstalování uvedeného to už vypadá rozumněji.
U Služeb mám strach do nich zasahovat a i po konzultaci s více znalým kamarádem, je raději nechám být.

Neměřila jsem předtím žádné časy, ale v každém případě je notebook teď pocitově rychlejší.