Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbité USB 2.0

Dobrý podvečer, mám menší problém se svým notebookem. Mojí nepozorností jsem ho asi před 2 dny polil (do klávesnice). nic se mu v podstatě nestalo, ale včera začalo blbnout jedno z USB. Po rozebrání jsem zjistil, že je vyhořelé. Nicméně to dělá to, že se pořád dokola přihlašuje a odhlašuje..(Windows se ho snaží nainstalovat, ale pokaždé to hodí chybu). Dá se to USB nějakou vypnout, aby ostatní šla? Mám 1x USB 3.0 a 2x USB 2.0.
zkoušel jsem ve Správci zařízení to USB vypnout (zakázat), ale když se pořád dokola vypíná a zapíná, tak to zakázat nejde...
Nevíte tedy jak to jinak vypnout? Díky moc.

A nejde jen to USB zatím nějak vypnout?
Já to vypnout dokážu, ale všechny..., stačilo by vypnout jen ty USB 2.0, aby aspoň ta 3ka šla.
Ono to dělá takový ten zvuk, když přidáte třeba flashku a je to na zabití..:/