Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvuk z TV do NB

Ahojte
Potreboval by som poradit ako dostat zvuk zo SMART TV do NB=HP2540P
mam TV z NB prepojene cez adapter DisplayPort to HDMI a potom štandardne kablom HDMI/HDMI,ale ja potrebujem aby mi zvuk z TV šiel do PC,naopak ako to chce vetsina,mi zvuk ide.Googlim uz cela hodiny a ani naznak riešenia

dakujem vsetkym za rady

Tvojim prepojením to nepôjde. DisplayPort je výstupný, na telke môže (ale nemusí) byť obojsmerný HDMI.
Ak chceš zvuk z telky do PC - na telke si nájdi Audio OUT a na PC do konektora buď pre mikrofón (ale sa neodporúča), alebo Line IN.
A až potom rieš BT slúchadlá.
Ale píšem - z telky cez DisplayPort zvuk do PC NEDOSTANEŠ.

dakujem,ten Line-in som prave vygooglil,ale moj šrotacky NB nema MIC vstup,len Jack vystup a z toho vystupu ja asi vstup neurobim,či? Ak neurobim tak iny vstup zvuku cez porty ktore na nom su uz nieje? (Jack sluchadla vystup,DisplayPort mini,DisplayPort,VGA,dokovaci konektor,usb.)

Oprava=ten Jack je 4 polovy tzv.vystup sluchadiel a vstup mikrofonu takze som potupil k tomu ze ak pripojim sluchadla z MIC od smartfonu pocujem v nich ako sa sam zo sebou rozpravam (ako schizofrenik :-D ) uz len dostat ten zvuk z MIC do rep.NB a vyriesene :-) len sa mi to tam dostat nedari=tolko vela moznosti v tych nastaveniach zvuku ze prijmem kazdu radu
dakujem

ak má NB len jeden vstup jack 3,5 mm, tak býva ošetrený tak, že pokiaľ do neho zasunieš jack, tak sa Ti zobrazí okno, kde máš udať, za aké zariadenie ho má považovať: mikrofón, slúchadlo alebo vstupná linka.
Na televízore zapichni jack do slúchadlového výstupu a na notebooku nastav line in.

už mi to ide :-)ten Jack je nakoniec combo jack (sluchadla/mikrofon)čiže som to prepojil z TV a z NB presmeroval zvuk do BT sluchadiel a hraje to :-)

dik všetkým za učast=dokopali ste ma k vysledku aky som potreboval :-)