Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem datová schránka - není vidět odeslané zprávy

zdravím,
mám datovou schránku, bez přídavných zaplacených služeb.
odesílám přes epo na finanční úřad přiznání.
teď když si v datovce dám zobrazit odeslané zprávy tak tam není nic vidět, ikdyž byly odeslané, mám potvrzení o odeslání z epa atd
jdou ty odeslané zprávy nějak zobrazit?
díky

Tak to možná bude ono, to EPO je nějaký speciální systém na podávání ověřených dokumentů pro státní úřady a přihlásit se do něj dá stejnými údaji jako do datové schránky, ale nikde není napsáno, že je to jedno a to samé, případně, že podání přes EPO se zobrazují i v datové schránce. Já podávám přiznání přes datovou schránku jako XML soubor a jako odeslanou zprávu je mám ve schránce 3 měsíce.

Kdysi jsem pár věcí podal přes EPO a podepsal ověřeným podpisem, ale potvrzení o podání jsem si vygeneroval a uložil sám. Nevím, jak to funguje teď.