Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz,prosím o radu

Dobrý den, mám dotaz.Vždy když zapnu Pc jednou pípne, pak chvilinku nic a pak zapípá ještě 9x za sebou, počítač se normálně rozběhne, ale nejde obraz, monitor hlásí, že není připojenej, monitorem to není... děkuji za veškeré rady :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Pipani ma nejaky duvod a tebe zajima jaky, coz by melo byt popsano u vyrobce BIOSu desky nebo primo u vyrobce desky, bud primo v manualu k desce nebo to bude mit v nejakem jinem dokumentu na supportu na webu.