Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Synchro emailovych a telefonickych kontaktov

Kamoska dnes odo mna chcela, ci vi em zosynchronizovat jej emailove e telefonicke kontakty.
Ma Gmail a tam ludi vedenych pod menami ako mailove kontakty/ Ak by mala rovnakych ludi ulozenych pod rovnakymi menami v tel zozname je mozny ich prienik, cize vo finale mame usera s vyplnenym telefonickym a mailovym kontaktom?
Musi byt vedeny pod rovnakym menom, mie je mozne spojit aj dva kontakty s roznymi inicialami?

Budes muset prenest vsechny kontakty do jednoho zdroje, napr. GMail.
Telefony pak umi (tusim to umi i GMail) tzv. slucovani kontaktu. Ale nedelal bych to automatem, obcas z toho vylezou nesmysly a pak se to tezko dava dohromady.
Takze slucovani kontaktu je to, co hledas.