Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odeslaná pošta končí u příjemce často ve spamu

Dobrý den, používám Opera Mail a když posílám z adresy vedenou na Centrum.cz, tak poslední dobou emaily končí u adresátů ve spamu. Jednou to je u příjemce na Seznamu, jindy zase na Volny a jiné. Odchozí server je smtp mého poskytovatele připojení, výchozí kódování mám nastaveno na utf-8. Nesetkal se někdo s tímto a kde by mohla být příčina? Předem děkuji za reakce.

Jistě má, ale takto to musí být nastaveno, jde to ještě přes poštovní server poskytovatele připojení. Používal jsem starou Operu se zabudovaným em. klientem a tam to bylo shodné. Něco jiného je, když budu psát ale přímo z poštovního účtu na Centrum.cz, tam to vychytané/jak to příjemci dojde/nemám. Jinak na tom Opera mailu mám účtů více a příjem pošty mně hlásí rozdílné zvuky. ;-)

Ine nastavenie je nastavit si smtp centrum.cz, uplne idealne je pouzivat smtp Googlu, to si nedovoli blokovat na sieti nikto;o).
Ja blokujem na sieti u seba cudzi smtp a kazdy kto chce pouzivat svoje musi poziadat o vynimku. Bolo to kvoli problemom s roznymi blacklistami.
Skus si skontrolovat smtp svojho ISP na lookup. Ak je cisty tak potom je blby seznam, ak cisty nie je a ISP ta nuti pouzivat jeho SMTP a ziadne ine nepovoluje (Gmail urcite povoluje;o)) tak ho kopni do riti za takyto pristup.

A to jste zkusil? Jednak může být antispamový filtr nastaven tak, že kontroluje doménu SMTP serveru a samotné schránky a jednak nevidím jakýkoliv důvod, aby si ISP vůbec dovolil blokovat jakékoliv porty, pokud nemá prokázán nezvyklý provoz. I ten Seznam má šifrovaný SMTP.