Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook pomoc s reaktivací nahlášeného profilu

Pomuzete mi kluci jak opravit facebook? Asi nejaka zarlivka me nahlasila, ze pouzivam cizi identitu. Nedostanu se na svuj ucet. Problem je v tom, ze mam asi 2800 pratel a ty tam mam asi jako kazda jina ktera blbne a vsechny je neznam. Ted jsem skousela overeni pomoci rozpoznani pratzel ale ty ja vsechny neznam takze mi to nedopadlo. Jenze ze zacatku jsem tam mela moznost nahrat svuj op ale tu moznost tam uz ted nevidim. Mam nachystany pas a op ale nevim jak dal. Poradite mi? Dekuji Sandra.

ne k registraci. ja si facebook udelala normalne jako kazdy ale nekdo me nahlasil, ze pouzivam cizi identitu a odstavili me. Obnovit ucet muzu rozpoznanim pratel z meho profilu coz v poctu kolem 2800 lidi neni mozne nebo zaslanim sveho id. Ja napred skousela ty pratele potom mi to neslo a po asi 6 hodinach jsem tam uz nemela moznost zaslat doklady a ted jsem na mrtvem bode.

Takže jsem včera udělal pokus - naprášil jsem FB profil své dcery (s jejím souhlasem samozřejmě), že je falešnej. Do mailu jí nic nepřišlo a mě dnes odpověděli, že udělali kontrolu a zjistili, že je všechno v pořádku. Takže bezdůvodná blokace účtu (jen na základě toho, že nějaká žárlivka nahlásí...) se nekoná.

Asi ta žárlivka žárlí,že tazatelka má 2800 opravdových přátel,které sice nezná,ale počítají se,kdežto ona jich má zatím jen 2500.:-) Takže když sokyni na pár dní zablokuje,tak ji třeba dožene.
Lidi prostě blbnou a místo aby šli někam s kamarády ven nebo do hospody,tak sedí doma u PC a shání stovky dalších jakoby přátel.