Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytížění disku

Zdravím , mam takovej dotaz , je mozne aby byl disk vytizen na 90-99% kdyz na pc nic nedelam , mam zaplej akorat origin,steam a par programu po spuštení jako je OneDrive,Geforce experience atd,a treba brouzdim po internetu ? Kde muze byt chyba diky

Je to možné a Microsoft to připouští. Když to nepomůže, aspoň to poslouží jako reklama na strojový překlad Microsoft.

Správce úloh zobrazuje disk na 100 % využití přes nízké nebo žádné pracovní vytížení a systém může nastat zpoždění nebo přestane reagovat. Navíc protokolu událostí systému obsahuje mnoho události s událostí ID 129, které představují obnoví řadič disku.

zdroj