Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké je nejlepší nastevení equalizéru pro Elektronickou hudbu?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s nastevním equalizéru pro Elektronickou hudbu, snažím se to už pár desítek minut nastavit, ale nedokážu do vyvážit, aby zvuk měl hloubku a zároveň zvuk nebyl příliš "plochý" (zatím se mi povedly akorát vysoké basy a tím se absolutně degradovala čistota...) Díky za rady, btw. Chtěl bych to nastavit v realtek HD.

Ideální stav je nepoužívat ekvalizér. Jeho použití je v podstatě jen dohnání toho, co bedny samy od sebe ne a ne zahrát. Z toho vyplývá, že nic jako univerzální nastavení na nějakou hudbu neexistuje, záleží jen na konkrétní sestavě a poslechové místnosti.