Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace pro zobrazení připojení COM portu

Ahoj,

potřeboval bych jestli neexistuje aplikace, která by zobrazila, zda je připojený COM port.

Nastíním situaci, mám zařízení, které se připojuje přes USB, to se tváří ve správci zařízení jako COM port. Pod adminem je vše ok, tam si rozkliknu správce zařízení a zobrazím si, jestli je connected nebo disconnected. Ale uživatel nemá do správce zařízení přístup a tudíž je mu tato informace nedostupná.

Bohužel, zařízení mají od výroby dost vakloidní USB porty a občas je potřeba s kabelem dost šachovat, než to chytne kontakt.

Napadá vás nějaké řešení?

Až nebudeš komentovat prakticky každý dotaz

# Co to placáš ? PS nemá s CMD nic společného, víš alespoň jaky mezi nimi alespoň rozdíl ? Asi pro používani 'cmdlets' je to protebe CMD (hlavně že plácáš cosi o Admin právech, nebo že buděs "userovi damk dispozici cmd linu" Existují i skripty, ktery po spuštění vytvoří MojeComPorty.TXT, neboHTML s info o COM portech), reagoval jsem na 3 přispěvky, z toho jeden je vyřešen, nevím jaké "V KAZDÉM vlákne", na PS a proskenovaní COM portu nepotřebujes zádné ADMIN práva, sám plácaš hovadiny, nechceš abych ti odpovídal jako kdyby jsi byl "PAN NEKDO", spadni ze mě na prdel, JÁ SI ZDE ODPOVĚDI VYBÍRÁM, není problém, sám pak píšeš bláboly, psal jsem ti ANO proč jestě odepisovat, jasně jsem ti napsal, že si své osobní úlevy si můžeš léčit přes soukromou zprávu, tady jde spíš vidět že tobě šlo spíš o to, aby se k tobě někdo připojil a rekl 'JO REDSNAKE máš pravdu, tys mu to ale nadal HRDINO !! ', zkrátka Pan BUKVÁL si přisel napsat dotaz.

# Jestli chces kritizovat nečí vědomosti, tak nejdříve nejaké pozbírej (nepočítaje ty tvoje splácaniny WEB kódu z YouTube,Goolgu jsi zde za ty roky nepredvedl)