Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1060

Ahoj nevím jakou si mám vybrat gtx 1060 gainward která je bez OC nebo msi která je OC ale je tam rozdíl asi 1500 je ta OC o moc výkonnější? a ještě bude mi to stíhat když bych chtěl točit csgo přes shadowplay? aspoň na těch 200 FPS na ultra?

Rozdíl mezi tou od Gainward a MSI,co se týče výkonu, bude činit ani ne 5%, klidně vezmi tu od Gainward. Hlavní výhodou u té od MSI jest promakaný chladič a záruka na 3 roky, jestli to je rozdíl cca 1500 korun, tak se to podle mě moc nevyplatí, nehledě na to, že kvalita Gainwardu údajně stoupá.

A co se týče toho cska - shadowplay moc nekrade výkon a ta hra sama o sobě není nějak náročná, pokud máš I3/I5, tak by to problém neměl být.

S tou I5 to bude v pohodě.

Tak spíše určíme, která z nich je lepší, ne? :-)

Můžeš mít v pc dva větráky, které mají, plácnu, 2800 otáček a utvoří ti větší hluk než třeba 5, co má 1000 otáček :puff:

- Z těch dvou uvedených bych si vybral NZXT S340 , ale počkej tu i na názory druhých, třeba ti navrhnou jiné řešení.

+++ Z tvých reakcí vyplývá, že stavíš nové PC -> nejlepší bude, když sem napíšeš rozpočet a tady s kolegama se ti pokusíme poradit co nejlépe.

Ahoj nedávno jsem tu otravoval z grafikou a dneska bych se chtěl zeptat na case sice jste mi doporučily tuhle case produkt ale mě se líbí tahle chci se zeptat jestli by byla nějaká špatná že by se to nedalo nebo něco tak jak je hlučný atd a ještě jesli by mi i5 6500 zvládala render videíí a občasné streamování hlavně minecraft a csgo občas i třeba lolka nebo dbd předem díky