Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC s novým Win 10 nenabootuje

Ahoj, potřeboval bych poradit.

Na pevný disk (SSD Samsung 128GB) Jsem nainstaloval Win 10, při spoušťení PC se objeví tato hláška :

[https://i.gyazo.com/fa1e649c08a288657160544c90820d 83.jpg]

V BIOSu to mám nastaveno takto :

[https://i.gyazo.com/7de7aeff20c7a4d61cc48a9ccf219f 0a.jpg]

Tedy SSD bootuje jako první.

U tohoto pevného disku jsem měl stejný problém i s jiným systémem, jinak je SSD v pořádku (systém jsem měl nainstalovný na jiném HDD a tento SSD fungoval správně, dokonce na něm byl i Win8, který fungoval, jen z něj nešlo bootovat).

Věděl by někdo co s tím ?

Předem díky.

# Nemáte v PC při spuštění zapojen USB klíč nebo externí HDD ? :-)/*Jestli ano 'ODPOJIT' spustit znovu/restart.
Jestli tech HDD máte více, tak zkuste nechat jen zapojené vaše SDD na kterém je vaše OS.

# Neinstaloval jste ten Windows 10 náhodou z USB klíče ?
Už se mi u instalace Windows 10 stalo, že jsem při první 'restartu' vyndal USB klíč, kde jsem měl obdobnou hlásku.
* Kde instalace nebyla dokončena, proto mi psal abych navrátil USB klíč zpět k dokončení instalace, dokončil jste instalaci ?.