Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eset Service žere DISK

Dobrý deň, mám problém s mojím NTB, mám nainštalovaný Eset 9, a ako sa tak dívam furt mám využitie disku furt 100 % a len eset service čo mám robiť?

Tak právě antivir bych si asi koupil jako prioritní! Jednak jej člověk používá každý den a jednak důvěřovat cracknutemu antiviru je celkem na hlavu! Měl jsem kdysi zaměstnance, který když bylo něco zapotřebí, hned sehnal cracknutou verzi, kterou mi následně všemožně doporučoval vyzkoušet. Když jsem se na to chtěl jenom podívat, okamžitě řval antivir, že je tam nějaká hrozba, ale to prý nic, to je prý jenom ten crack. :-D Nedokázal jsem mu vysvětlit, že pokud neví, co v tom cracku je, nemůže takový program spustit.

Když už jsem někdy potřeboval rychle nějaký placený program, který byl nad mé možnosti nebo by to trvalo moc dlouho, tak jsem se snažil najít buďto nějakou free/trial verzi nebo aspoň dostupný SN k odemčení programu, ale nikdy jsem nespouštěl cracky nebo generátory SN na svém PC. Jednou jsem si opsal SN dokonce z YT, když tam autor demonstroval generátor SN a kupodivu fungoval.

To je opravdu argument. Stejně jako kdybys řekl: auto jsem si vzal z parkoviště před prodejnou, jen klíčky jsem si ukradl uvnitř...

Je spousta free antivirů, které fungují bez problémů a bez nutnosti "stahovat" licenční klíče.
Pokud máš Windows 8 a novější, pak ti stačí defender, který je součástí systému. Pokud na novém OS používáš starší verzi Antiviru, pak je to cesta do pekel.