Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najlepsi KVM prepinač pre dva počitače?

Dobrý deň,

zháňam nejaký vhodný KVM prepínač.

Potreboval by som na to napojiť dva full HD monitory (DisplayPort alebo VGA), USB/PS2 klávesnicu, USB myš. Potrebujem prepínať medzi dvoma PC. Jeden laptop a druhy desktop. Laptop je napojený na dockovaciu stanicu.

Viete mi poradiť nejaký dobrý model za rozumnú cenu?

Ďakujem za skoré odpovede.

PS: Ospravedlňujem sa, ak som to zaradil do zlej kategórie.

To je jasny, dva monitory a dva pocitace, to mam taky.

Z PC1 vede DVI kabel do monitoru1 a HDMI kabel do monitoru2, z PC2 vede HDMI kabel do monitoru1 a DVI kabel do monitoru2. Monitory prepinam primo z jejich menu a na jednu klavesnici a jednu mys mam ten USB switch, jak jsem psal. ;-)