Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akasa AK-FC-07BK

dobry den, zakoupil jsem produkt Akasa
AK-FC-07BK, zapojil vše v pořadku fungovalo a asi tak po 5 - 7min přestal jed displej, nevite čim by to mohlo byt nebo mam prostě zmetek a jit ho reklamovat??
díky všem za odpověd
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

To je prima, ale ne každému se chce hledat, co to je (a po téhle poznámce ani mně). Nic ve zlém, ale napsat to hned celé je trošku lepší, protože ti třeba někdo odpoví hned, ale když to má ještě hledat, aby zjistil, jestli o tom vůbec něco ví, tak se na to spíš vykašle. Neber to jako nadávání, spíš jde jen o to, že čím kompletnější informace podáš na začátku, tím snáz se dočkáš rady…