Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadná ram ?

Zdravim v posledni dobe se mi pri hrani casto stavalo ze se mi restartoval sam od sebe pc , nebo blue screen, nebo naskocila modra obrazovka na ktere bylo napsano ze v pc je nejaky problem pak se to samo restartovalo a zase to jelo par dní v pohode, a pak zase , Dneska uz jsem si nemohl zahrat nic , krom Csgo , a fify 17 , napriklad Gta5 sice jelo ale padali hrozne fpska, a sekalo se to , kdyz jsem zapl h1z1 tak to jsem me skoro ani nenacetlo a kdyz ano a dostal sem se do hry tak se to seklo a musel sem to vypnout pres spravce uloh , csgo me jede ale Fps taky dropujou , treba z 250 na 140 . Zkousel jsem primo ve windowse diagnostiku pameti ram , ale zadnou chybu to nenaslo , kdyz se ale podivam ve spravci uloh na vykon tak je nainstalovana pamet jen 4 gb . normalne mam ale Crucial Ballistix 2x4 gb. poradi nekdo prosim ? Dekuji

Moje pc sestava:

Win 8.1 64bit
Intel i5 4690k 3,5ghz
Crucial Ballistix 2x4 gb
Asus z97 pro gamer
Zotac GTX 970 extreme core
seasonic 612w 80+bronze

Dekuji za vase rady

Já vim ,zas takovej vul nejsem , ted jsem zo zkousel po jedne , s tou prvni ramkou co jsem vsunul do prvniho slotu , se roztocily vetraky grafika atd. vsecko jelo ale nenaskocil me obraz ( no signal nebo tak neco tam bylo) a na zakladovce svitila cervena dioda dram led. tak sem ji vytahl zasunul druhou ramku , a vsecko jelo jak ma , akorat me pc naskocil pres bios tam jsem dal akorat default a save-exit , a ted uz normalne pisu z pc. Takze byla asi vadna ta prvni. Chci se ale zeptat na jednu vec ,kdyz objednam tyto ramky https://www.czc.cz/crucial-ballistix-sport-8gb-2x4 gb-ddr3-1600-cl9/101084/produkt ... vlozim je do pc a pridam knim tu jednu co me tedka zbyla ( je uplne stejná ) bude to spolupracovat a pojedu na 12 gb ram ? Diky