Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Žluté pozadí v prohlížeči obrázků

Zdravím, už delší dobu mám takový menší problém s pozadím v prohlížeči obrázků. Jde o to, že jakýkoliv obrázek má žlutý nádech a žluté pozadí/okraje (viz. foto). Nevíte někdo jak by se dala vrátit zpátky bílá barva? Ta žlutá je dost nepříjemná a hlavně všechny obrázky naprosto pokazí.

sdsdd.png

Našel jsem návod:
Spusť RegEdit
najdi klíč: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows Photo Viewer\Viewer
Pokud neexistuje, vytvoř novou proměnnou typu DWord a pojmenuj ji BackgroundColor
Klikni na ni a zapiš hexadecimální hodnotu, začínající na FF, např. FF000000 pro černou nebo FFFFFFFF pro bílou

V klíči HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows Photo Viewer\Viewer jsem vytvořil DWord BackgroundColor, přesně jak má autor na obrázku. Nepomohlo.
Druhý klíč s Windows Photo Gallery\Viewer jsem neměl, tak jsem ho vytvořil a nastavil hodnotu DWord stejně. Taky nepomohlo.
Poznámku JF o profilech jsem viděl, ve Správě barev je uvedený přidružený profil k mému monitoru. Název souboru P24W-7 LED.icm
V záložce Upřesnit se už neumím orientovat, s barevnými profily jsem se nyní setkal prvně.