Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cyklicka instalace Win 7

Instaluji ve firmě win7 na nove pc, vždy po skončení vlastní instalace mi pc napíše, že dojde k restartu - poté bych měl pokračovat v nastavení lok.usera, ale naskočí mě znova instalace od znova :( pomoc! Boot via flash disk
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: CYKLICKA INSTALACE WIN 7
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

On však nič nespomínal, že mu nefunguje klávesnica a myš.
Jeho jediná chyba asi bude v tom, že po inštalácii a pred reštartom nenastatvil v BIOSe ako prvé bootovanie z HDD. A pokiaľ bude mať nastavené USB ako prvé, tak samozrejme, že začne miesto bootovania vykonávať inštaláciu (lebo už nedôjde k inému médiu - HDD, kde už je OS nainštalovaný).
Takže musí vystihnúť chvíľu, keď PC reštartuje a začína POST a vtedy vstúpiť do BIOSu a nastaviť poradie pre bootovanie, uložiť a reštart.

On však nič nespomínal, že mu nefunguje klávesnica a myš.

měl tu včera zamknutý druhý stejný příspěvek, kde to vzpomínal.

Takže musí vystihnúť chvíľu, keď PC reštartuje a začína POST a vtedy vstúpiť do BIOSu a nastaviť poradie pre bootovanie, uložiť a reštart.

souhlas.
další možností může být nový bios s povoleným quickboot, secure boot a podobnými nesmysly.

mať nastavené USB ako prvé, tak samozrejme, že začne miesto bootovania vykonávať inštaláciu

Samozrejmé to nie je. Ak nájde systém na vymeniteľnom médiu, má sa opýtať či spustiť (press any key). Ak sa tak nestane, má pokračovať v boot sekvencii ďalej. Chytré dosky to spustia automaticky len vtedy, ak nie je dostupný iný systém v BOOT option.