Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálé sekání her Windows 10 po aktualizaci windowsů

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně toho, co dělat s tím, když se mi furt dokola "zasekávají" hry.

Koupil jsem si noťas, zhruba 2 měsíce vše běželo bez problému, potom přišla nějaká aktualizace a od té doby se mi hry "gribou", prostě dělaj takový divný záseky 2-3 vteřinový, pak to zas 5 vteřin jede a zase .. Zkoušel jsem dát notebook do továrního nastavení, načíst bod obnovení, odinstalovat aktualizaci, což nešlo.. A když jsem to hodil do továrního nastavení, tak se tam ta aktualizace už nezobrazovala ..

Zkoušel jsem i nějaký návod, ale nic nepomáhá, neměl s tím někdo problém? Seká se mi to při World of Tanks, ale i při jiných hrách.. Ale opravit bych potřeboval hlavně World of Tanks.

Mám Lenovo IdeaPad 100-15 a windows 10, jestli to pomůže. Díky za každou pomoc

ulv procesor, pouze integrovaná grafika, pomalejší disk.
na tom krámu za 10t se budou hry sekat vždycky, to je maximálně na filmy.
když to ještě dorazíš instalací antiviru, všemožných sraček co se automaticky spouští po startu - 20 bloatware od lenova a dalších 20 svých, automatickou instalací aktualizací s tím, že je povolené od nevýrobce (ms) updatovat i firemní ovladače, můžeš to tak co měsíc-dva formátovat a chvíli zkoušet fungovat.

podle parametrů i podle popisu od prodejce jasně vidíš, že ten domácí šrot není na hry, tak snad víš k čemu jsi to kupoval.
nebo jsi zvyklý přijít do krámu, hodit na stůl 10.000 a říct "něco mi dejte, rozumím petrželi, ani nevím k čemu to budu mít" - a když se ti to nebude líbit, za měsíc přijdeš do krámu hodit dalších 10.000, že se třeba tentokrát trefíš?
no tak držím palce k dalším pokusům.
hw požadavky wot si najdi na netu - a nepleť si parametry stolního pc s notebukem, ještě k tomu s ulv krámem.

toto věnuj mladší sestře nebo někomu, kdo nehraje vygumované hry.

Viz odpověď od letní brtník. Ten model opravdu není určený na hry, nabídne pouze základní výkon na kancelářské úkony. Ze začátku tam možná hra fungovala bezchybně, ale po nainstalování několika aplikací už nezbývá dostatek výkonu pro běh her. A už vůbec pro běh takto náročných her ;)