Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s chlazením u GK

Dobrý večer,mám GK MSI N650Ti TF 2GD5/OC BE a přestaly se točit větráky,ty se zapnou když teplota karty stoupne na 90stupňů točej se do 70stupňů a zase se vypnou,jinak karta funguje normálně,zkoušel sem Afterburner jestli pudou ovládat manuálně, ale žádná změna.
Pavel.

Más ve Windows mimo MSI nainstalovaný nejaky jiny SW k regulaci otácek ?
Jestli más nainstalovany Geforce, tak ho nazkousku odinstaluj, nepomuze li, preinstalovat ovladac (pri instalaci zvolit volbu - nova instalace). * V pripade ze problém nastal po instalacivUPdatu nového ovladace, zkusit predeslí..

Tak i ten SpeedFan pryc :-)
*Zkrátka vse co má vliv na 'RPM', i SW dodany se zakladní deskou, tak jako kuprikladu ASUS svuj AI Suite.
Nejdi li o HW problém, tak jde o profilovy problém strategie chlazení, kde je kupríkladu uvedeno u teploty 50C = 800Rpm etc, kde SW na zmenu otacek muze pozmenit, nahradit vlastním profilem..

Umís spustit OS v nouzovém rezimu ? Jestliano, jak se chová v nouzovém rezimu ?
Na co jsem se mel zeptat hned na zacatku, cím ty RPM merís ? Díval jsi se jak to napsat, "na vlastní oci" jestli se chladicí ventilatory na GKarte tocí ?