Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sháním firmware pro MP4 player

Opět jsem doplatil na svou zvědavost. Napadlo mě aktualizovat ve svém bezproblémovém přehrávači fw z 9.0.48 na 9.0.51 a od té doby z něj mám flash disk s trvale bíle svítícím displayem(po nezbytném vyzkratování paměti). Je to klon Evolve Dreamu prodávaného v čechách, nebo jako Glacier v zahraničí s 2" displayem a baterií Nokia BL-4C. Koupil jsem ho na ebay a ten původní fw je i vizuálně odlišný od obvyklých typů jako Evolve Dream nebo Glacier. Nemáte někdo fw na tento přehrávač z Hong-Kongu? Zkoušel jsem různé verze fw z uxcell.com a mympxplayer.org, ale bez úspěchu.
parametry: paměťový chip 2GB samsung K9LAG08U0M, procesor ATJ2093H, Radio Chip SP3767HN.

zdar lidi,zakousl se mi ten zázrak a nevím co stím
po zapnutí mi svítí jen dysplej,když to přes stisklou klávesu M zapnu do pc,tak svítí zase jen dysplej.
přes MP3 Player Upgrade Tool to nejde,nenačtou se mi ani informace o verzi (v levém okně)
jak to můžu vyresetovat?
díky moc,napište mi prosím na jambond@wo.cz