Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktorý linux?

Dobrý večer prajem, rozhodol som sa, že zmením po dlhej dobe OS z windowsu na linux , len problém je, že ešte neviem, ktorú verziu mám vybrať. Chcel by som ho použiť na účely ako je internet média a kancelárske práce. Dík za odpoveď.
Změna kategorie, původně: Software. Linux je operační systém. (karel)

TiP ~ Jiz jste slysel nebo zkousel Android OS ve verzi RemixOS ?
* Vyzkouseno, v momentalní verzi stabilní, reaktivní, google play obchod je jiz integrovány, menáročný na HW.
REMIX OS : remixos-for-pc

• Dle vašeho HW osazení, by se slo i neco doporučit ;-) Ten výše uvedený MINT není vůbec špatná alternativa.
Ale jak říkam, zaleží na vasem HW osazení, kvuli vykonu, ci kompabilitě, mpžnostem jaké miže OS nabídnout.

• Osobne mám nainstalovany RemixOS (v Dual-Boot), na jednom PC mám Apple OSX /Hackintosh, na jednom mém Mini PC na AMD A10 mám Steam OS, není jen 'Windows' nebo 'Linux' :-)

Naper tam Ubuntu (IMHO velmi přítulné distro).

kancelárske práce

Mno, nebude ti vadit, že OO či LO není až tak kompatibilní s MSO, jak si mnozí myslí?

edit: S Wordem moc nedělám, ale třeba složitější tabule Excellu (MSO2013) to kurví statečně - vůbec neumí kontingenci, výpočty taky fungují na principu náhodných výbuchů, párkrát se mi i stalo, že LO "nepochopil" formátování sešitu Excellu. Prezentace z PowerPointu jsou pak téma na samostatný článek.