Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout Notebook

Zdravím mam takový problém.Dneska ráno mi na ntb vyskočila hláška ať restartuje ntb kvůli aktualizacím.Tak jsem to udělal a aktualizace se začali instalovat.Po 30% se ntb vypnul,restartoval ale už mi nenabehl.Ntb zapli byl ale obrazovka zůstala cerna.Po vytažení baterky a opětovném nasazení se ntb zapne ale bez obrazu.Když ho připojím na jiný monitor objevi se jen Černá obrazovka a v horním levém rohu bliká bila ,,pomlčka,, a nic se neděje.Nejde se mi dostat ani do nouzového režimu.Je to ntb Lenovo a Windows 10

vytáhni disk, přžidej ho do stoláku a zachraň svoje důležitá data.
všechny oddíly na tom disku pak můžeš pravděpodobně zrušit, když recovery nefunguje.
pak objev cmos baterku v notebůů a proveď cmos reset.
nakonec nainstaluj nějaký normální systém.

Nahodil jsem win 7 ale obrazovka nejde

jak jsi ho nahodil, když obrazovka nejde? ten shit nemá podporu klávesových zkratek pro změnu monitoru?