Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový herný pc

Dobrý deň.Už dlho som uvažoval nad
novým pc a konečne som sa k tomu dokopal.Chcel by som sa poradit či všetky komponenty pasuju alebo co mam zmenit atd..Predom ďakujem

Cpu: i5 6400
Gpu: Msi gtx 1050 ti x 4G
Doska: Msi B150 gaming pro
Ram: Kingston 8 GB KIT DDR4 2133 MHz CL14 HyperX Fury Black Series
Zdroj: Evga 500b
HDD: Seagate Barracuda 1000GB
Mechanika: ASUS DRW-24D5MT čierna bulk
Case:SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black

Proč i5-6400 a ne i5-6500, proč Kingstony a ještě 2×4GiB? Zase "gayming" deska? "Zdroj" je také zajímavý. GPU nekomentuji, za tu cenu lze najít i výkonnější alternativu. Nehledě na to, že: "Msi gtx 1050 ti x 4G" je naprosto nic neříkající.
Před položením dotazu je takové zajímavé psaní, kde je třeba i předpokládaný účel, cena, os oano/ne, periferie ano/ne, atd.