Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při otevření Google Chrome se zobrazují jiné stránky

Jedná se o to, že při otevření Google Chrome, se mi místo domovské stránky, zobrazuji stránky, naprosto jiné, někdy i sprosté, a nevim co s tím, je to od té doby co mi uplynul rok od zakoupení antiviru, tak jsem si nainstaloval Avast, kdyby někdo věděl jak se toho zbavit budu rád za každou rozumnou odpověď. Mějte se
Změna předmětu, původně: Dobrý den, měl bych jeden dotaz ohledně internetu
Změna kategorie, původně: Připomínky (karel)

Měl jsem to stejné, máš tam virus který ti přepíše adresu.
když klikneš na vlastnosti ikony nebo zástupce zobrazí se ti cíl a tam smaž vše co je umístěné za \Chrome\Application\chrome.exe".
Já jsem si tu adresu vygooglil a našel antivir