Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s spywarem

Zdravim poradnu..

Prosim Vas,nejakym spusobem se mi do OS dostal spsywer(mozna neco horsiho)..Pres Eset online scener jsem ho procistil,skener neco nasel,ale i tak to asi neni ono..

Totiz,po startu mi vybehne okno,kde se pise:
Prispusteni souboru "C:\Users\pc\AppData\Local\CompLogo\xBin\CompLogo. dll doslo k porblemu.Uvedeny modul nebyl nalezen."

Nasel jsem na netu,ze je to nejaky "zbytek" po viru,ale nevim,jak ho odstranit uplne..Krom toho,kdyz zapnu IE,nebo i EDGE,tak mi vyskakuji okna s reklamami a velice casto se mi sekne mys,ktera nereaguje..

Neporadite,co s tim?

Většinou zabírá MBAM + AdwCleaner (oba spustit v nouzáku systému).

"C:\Users\pc\AppData\Local\CompLogo\xBin\CompLogo. dll doslo k porblemu.Uvedeny modul nebyl nalezen."

Je to nesmazaný záznam po nějaké škodné. Hledej v msconfig - na kartě Po spuštění nebo v Plánovači úloh. Případně můžeš prohledat registry na CompLogo.dll

Tak castecne se mi podarilo alespon to,ze IE uz funguje jak ma..Okna nevyskakuji a vypada ze funguje jak ma..

Bohuzel,hlaska s CompLogo.dll furt vyskakuje :-(
V planovaci uloh sice neco s nazvem CompLogo je,ale nejde mi to vypnout..
Po spusteni neni nic co by odpovidalo nazvu,nebo spusteni CompLogo apod bylo..