Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP - nejde nainstalovat SP1

Zdravím, mám pc s Win XP a protože se pěkně sekalo a nedalo se na něm nic dělat tak jsem ho s formatoval a naistaloval Win XP znova což proběhlo v pořádku. Na internetu si našel a stáhnul service pack 1, ale bohužel nejde nainstalovat, pokaždé mi naskočí hláška Vstupní bod procedury DecodePointer se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KARNEL .dll nalézt. Pokud si někdo vzpomene na XP tak děkuji za odpověd.
Změna předmětu, původně: Windows XP (Prasak)

No,ale u XP nešlo nikdy použít key z verze bez SP s jinou,ani nešel key použít z SP2 na SP3. Byť XP,starší systém,tak není vůbec jednoduché ho legalizovat,ani nyní po skončení podpory. Proto raději
ta zmínka o sedmičkách.Kdoví k čemu má tazatel key,má-li vůbec.