Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladač desky,zvuku

Dobrý podvečer,
přeinstaloval jsem si windows 7,a nainstaloval vše co bylo možné ( http://www.asrock.com/mb/Intel/G41M-VS3/?cat=Downl oad&os=Win764 ) prvních 5.
Každopádně LAN a VGA nelze nainstalovat. LAN z důvodu že mi chybí Aeros AR81 Ethernet controller. VGA naopak kvůli tomu že nesplnuji minimální požadavky. Pravděpodobně kvůli tomu že svojí grafiku mám. Ale mám problém s tím že mi nejde zvuk ani kabel k internetu. Hádám že zvuk mi nejde protože nemám ovladač k desce na který je zvuk integrovaný ale co je ten ovladač? A co udělat aby mi kabel taky začal fungovat a nemusel jsem používat Wi-Fi. Děkuji. Zbytek jsem nainstaloval bez problému a počítač restartoval,grafický ovladač už také mám.

You're right, there isn't a setup installation program for this driver. So this one must be done manually, which is not hard.
First, just extract the zip file anywhere really, but just know where it is. Extract it and keep the Windows Explorer window open to remind you where it is.
Next, open Device Manager, and open the entry for the Atheros network device. You should see a Driver tab at the top of the Atheros properties. Click on the Driver tab, and then find and click the Update Driver button.
You should get two options on the next screen, click on the Browse my computer for driver software.
At the top of the display, choose the Search for driver software..., by clicking the Browse button. You want to get the folder with the extracted Atheros driver files in the folder display.
After that, just follow the prompts to finish the installation. Let us know how it goes.

Prý to takhle funguje, všichni rádci děkují a klaní se. Ten postup jsem tady už taky psal.

Udělal jsem to,ale neúspěšně. Oni mají nějaký soubor bez setupu a dělají to takhle.. každopádně není cesta k němu protože je soubor asi smazaný.. Když dám update drivers a najedu přímo na tu složku ze stránky výrobce,nic si to z ní nevezme a je to neúspěšné. i na té 3 stránce té diskuze tam tuším 2 kluci mají znovu problém a už k souboru cestu neměli.. já bych zkusil nějaký stáhnout,ale můžu jenom doufat že se trefím.

Zkoušel jsem to všelijak,odsud jak říkáte až psotupně celou cestu.. NIC. Vždy to vyjde stejně. Doufám že že to je Device Manager > other devices > Ethernet Controller... The drivers for this device are not installed. (Code 28)

To find a driver for this device, click Update Driver. Automaticky to samozřejmě nenajde nic.