Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hdmi kabel k televizi

Zdravim!
Jeste resim jeden problem ohledne tv. Porebuji hdmi kabel (2 metry) a kamarad me nahlodal, ze levny kablik za par korun mi ubere na kvalite obrazu (pri hrani her), ze to ma vyzkousene z xboxu...
Samsung UE55J6272

https://www.alfa.cz/index.php?eid=15L14007ODYA0000 00

Prosim, jaky kabel bude dostacujici? V datartu mi poradili kablik okolo 600kc, stejne jako v elektroworld... Je to brutalne predrazene, nebo se tomu nevyhnu?

Jedine na cem bych trval, tak aby byl konektor zlaceny - ne ten kryci plech, to je ciste pro efekt, ale samotne kontakty. Coz splni klidne kdejaky Premium Cord za stovku. Sikovne jsou tyhle placate - https://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-high-speed-eth ernet-plochy-kabel-zlacene-konektory-2m/177083/pro dukt - pokud se to dava do listy.

-

levny kablik za par korun mi ubere na kvalite obrazu

blabol a nesmysl, je to datovy kabel, dtto. jako treba ethernetovy patch cord. Bud pres nej ty nuly a jednicky protecou, nebo ne. A to je dano normou kterou musi splnovat, pokud splnuje tak protecou. A nejsou zadne "min kvalitni" nuly a jednicky. Pro dlouhodobou spolehlivost je akorat dobre to pozlaceni kontaktu v samotnem konektoru (osobni zkusenosti s nekvalitnim cinskym noname shitem)