Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem progress bar / jquery for

zdravim, snazim sa vytvorit progress bar, ktory sa bude naplnat po hodnote +10 az kym nedosiahne hodnotu 100.. podarilo sa mi ho spravit uz 2 sposobmi, cez animate ale aj closures..

mam teda challenge spravit to cez cyklus for alebo while. Nepohybujem sa v tom este dlho tak sa motam, viete mi poradit?

tu jek kod -

hardphen

dakujem za pomoc

ano dakujem za odpoved, toto funguje mam to odskusane. spravil som to tymto a este jednym dalsim sposobom cez animate.

Avsak mam challenge spravit to aj cez cyklus. kedy bude povedzme kazdu sekundu priratavat +1 value, bez toho aby to bolo spravene cez setInterval kde sa navoli cas.

Aby keby chcem userovi pocas toho dat nejake info, alebo zobrazit nejake data aby som do toho mohol vstupovat. Ale to okrajovo len spominam.