Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje windows update-win 7

Zdravím, ako vyplyva z nazvu, nefunguje mi windows update. Problem spociva v tom ze ak kliknem na vyhladat aktualizacie, niekolko minut nacitava, no potom vyskoci chyba ze sa neda pripojit alebo cosi take. Skusil som restartovat sluzbu windows update, skontrolovat disk a nepomohlo. Potom som to skontroloval pomocou programu od microsoftu "windows update diagnostic" a naslo tieto problemy:"Premenne prostredia sluzby windows update su nespravne" a "problemy s instalaciou najnovsich aktualizacii" no neopravil ich. Pouzil som uz AVAST, ADVANCED SYSTEM CARE, ANTI-MALWARE, MALWARE FIGHTER a nenaslo nic, takze virus to asi nebude. Windows 7 home premium sp 1 je original. Nevie niekto ako by sa to dalo vyriesit? Podotykam BEZ PREINSTALOVANIA WINDOWSU!!!Nechcem kvoli tomu prerabat vsetko na novo. Ak viete v com by mohol byt problem, prosim poradte.

ak mas na mysli tie anti-virusi, tak nimi som dal len pc preskenovat,ale kedze ziadne virusi nenaslo tak som to nechal tak...nic som neopravoval ani neboli zapnute automaticke opravy....mimochodom nefungovalo to ani predtym nez som dal pc tymito programami skontrolovat

Koľko rokov má ten windows, koľkokrát si už používal takéto opravovátka? Odkedy nejdú aktualizácie? Prečo si namiesto tých hlúpostí nevyskúšal integrovanú opravu, cez Ovládacie panely -> Riešenie problémov -> Problémy so službou windows update? Očividne si to sám neopravíš, chcelo by to niekoho skúsenejšieho, ťažko povedať v akom stave to celé je. Alebo ten reinštal.

tak este raz pre poriadok...tymi antivirmi som dal pc len preskenovat nic viac,ziadne opravy som nepovolil,inac mam tam nainstalovany len AVAST a klasicky cleaner a blblo to aj predtym nez som ich pouzil....a ako je mozne ze v minulosti som ich na starom notebooku pouzival KAZDY BOZI DEN a vsetko fungovalo bez problemov???

Podívej se na tohle: download.wsusoffline.net

Ve stručnosti: stáhnou se ti všechny aktualizace vybraného systému (a třeba i Office). A ty pak aktualizace aplikuješ třeba z flešky, DVD, klidně bez internetu.

Mám takový osobní neodbytný a (samozřejmě!) neověřený pocit, že MS se to snaží všem svým ne_W10 zákazníkům znepříjemnit, jak to jen jde. Aby lidi pokorně přešli na desítky. Na tohle jim můžu ukázat fakáč.