Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hamachi

Dobry den. Prosel jsem vsechny temata s hamachi a nenasel jsem zadne reseni. S brachou jsme si vcera nainstalovali hamachi a kazdy jsme si vytvorili vlastni sit. Postupovali jsme podle toho navodu co davaji pri instalaci a vsechno je v poho, vidime se, muzeme se k sobe do siti pripojovat, komunikovat...Ale kdyz chceme hrat Bulanky pres hamachi, tak napr. ja pustim tu hru, dam ,,vytvorit hru´´, bracha dá ,,připojit´´ a zadá IP moji hamachi site-a nic se nedeje-jenom nam to tam pise neco ve smyslu: cekejte, hleda se server´´ , nebo ,,cekame na dalsi hrace...´´ Zadna chybova hlaska, nic takoveho. Problem je v tom, ze ani po 15 minutách toho ,,hledani hracu´´ se nic nedeje, nic se nenajde. Podle meho velmi laickeho nazoru PRAVDEPODOBNE nebude problem v systemu, ale v nas-co se tyka hamachi, jsme uplni zelenaci, pouzivame ho poprve v zivote, takze pokud je nejake reseni, tak prosim, jestli by to neslo vysvetlit jako pro debila:-). Diky moc za pripadne rady.

No a skusil zadat tvoji normalni IP adresu? Tusim ze Diablo dvojka takhle nelogicky po hamachi funguje...a neni nahodou problem v tom ze na to dete spatne v Bulancich? Normalne zalozis hru a bracha se snazi pripojit k místní hře jo? (precejen uz je to nejakej ten patek co sem je hral posledne)