Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spyware

Zdravím.
Dneska jsem šel na internet, hledal jsem nějaké věci a hodilo mě to na stránku, na které mi chrome oznámil, že tu stránku zablokoval, že obsahuje nějaké ty Malware a já nevím co všechno (nevím jestli to bude zrovna tou stránkou, stahoval jsem i nějaké věci, vím, dělal sem chybu, ale co už, stalo se no. Bohužel, můj pc je napaden virem a já nevím, jak ho dát pryč. Zkoušel jsem různé programy jako je malwarbytes a spybot ale nic zatím nepomáhá. Teď se chystám na ccleaner, a před chvilkou jsem zkoušel HiJackThis.(dal jsem tu soubour z hijackthis). Ja tomu moc nerozumím ale něco jsem okoukal na internetu a nic jsem nenašel.
Kdo rozumí Hijackthis, byl bych rád aby se na to podíval. Tu ještě mi vyskočilo něco při tom scanu : Ss99

Jak se virus chová: Je jedno jestli je prohlížeč zavřený, nebo právě píšu na poradnu.cz, sem tam se mi otevře chrome se stránkou bet365. Prvně to začína na nějak wonderland, easy2date a dalši věci ale vždy to skončí strankou bet365. Niky se nestalo, že by se otevřela dvakrát, vždy jak ji zavřu se za 5-30 minut otevře znova. Třeba jdu si zahrát hru a ona se zničeho nic otevře.

V Programech (Ovladací panell) jsem taky nic nenašel, kdyby někdo potřeboval nějaké info, napíšu cokoliv, Děkuji předem za pomoc

Předem se omlouvám za špatně zvolené Téma, nevěděl jsem kam to dát tak jsem to dal do Ostatní

na 99% to bylo tím InternetB co si psal Mio. 7qpJ
Píše se tam i ta stránka (když ji napíšu do vyhledávače, tak mě to pak přesměruje na bet365). Pro jistotu jsem zaškrtnul i ty 2 ostatní ale u nich se psalo něco se skypem. Tak děkuji moc za radu.

Včera jsem ještě dodělal velký test přes malwarebytes a hodilo mi to z 450000 souborů 1 špatný a jmenoval se Windows7loader.exe který byl v System32. Byl to vir nebo nějaký nesmysl ?

Windows7loader.exe:

A loader program is a bios emulator used in an attempt to illegally activate windows.

Takže máš nelegální Windows. Tyto programy na obejití legální aktivace zpravidla obsahují nějaké backdoory, kterými se Ti do PC může dostat další bordel...

Hijackthis ti poradili blbě, už 10 let se nevyvíjí. v 64bit os ukazuje už jen falešné poplachy.
má svůj význam, ale ne na spyware.
spybot je podobně zastaralý.
ccleaner ti poradili asi stejní idioti, ten nemá s detekcí malwaru nic společného.

pro adware v prohlížečích má smysl adwcleaner (jednoklikací) a pro ruční kontrolu ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), scheduled tasks (naplánované úlohy).