Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční sluchátko a přední kamera iPhone 5

Ahoj, na iPhonu 5 mi nefunguje přední kamera a sluchátko. Mám v plánu si zítra koupit oba dva díly, jenže mě napadlo, jestli obě dvě nefunkční věci nemůžou mít něco společného (např. vada na desce nebo tak něco). Telefonu po pádu nefunguje přední kamera a sluchátko odešlo asi po výměně, ale to si právěže nejsem jist. Mám si oba dva díly koupit (400kč) nebo raději zvážit diagnostiku od nějakého opraváře?

např. vada na desce nebo tak něco

Telefonu po pádu...sluchátko odešlo asi po výměně...

Mám si oba dva díly koupit (400kč) nebo raději zvážit diagnostiku od nějakého opraváře?

netuším akého "opravára" máš na mysli, alebo si to mieniš opravovať sám ?

Tak jsem nakonec přišel na to, co to je. Takže kamera bude opravdu nejspíš rozflákaná o zem a sluchátko nefunguje, protože část na kabelu který je mimochodem s kamerkou spojen, je přetržen. Nevím který k*kot ten telefon opravoval, ale má štěstí, že ten náhradní originální díl vč. kamery stojí 250kč.. :)