Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení dat

Ahoj,

moje otázka zní:

Je z pohledu obnovení dat přesunutí souboru (ctrl+x) to stejné jako jejich smazání?
Přesunul jsem si nějaká data z HDD na flashku (pomocí ctrl+x / ctrl+v), ale flashku jsem zapomněl u rodičů.
Jelikož nebydlí ve vedlejší vesnici a znovu k nim pojedu až za dva týdny, chtěl jsem si data obnovit pomocí GetDataBack, ale původní přesunutou složku na disku vůbec nevidím. Mám zkusit jiný program nebo to nemá význam?

Děkuji za reakci.

S diskem jsem od té doby nic nedělal, tak to tam snad bude celý. Recuvu jsem kdysi taky k něčemu použil, tak ji můžu zkusit. Jen mě zaráží, že GetDataBack nic nenašel. Možná ho používám špatně...?

Každopádně díky.

S diskem jsem od té doby nic nedělal

windows volné místo dále používá: asi 1000x denně zapisuje do temp, stahuje na disk aktualizace, rozbaluje je a někam musí zkopírovat zálohy, vytváří body obnovaní a ukládá historii dokumentů, cachuje obsah webových stránek. pro typicky nastavený dynamický swap by měl systém hledat větší souvislé bloky, ale není na to spoleh.
proto je možné, že se vždy nemusí najít pozůstatky po zrušených souborech.