Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor s TV tunerem - je to plnohodnotná TV?

Potřebuji koupit novou LED TV. Umanul jsem si LG (zatím na tom chci trvat). Z prostorových důvodů nemohu akceptovat TV 32", které jsou momentálně nabízené jako nejmenší LED TV (minimálně u LG). Na menší rozměry jsem ale narazil u LG monitorů s TV. Může sloužit tento monitor (bez použití PC) jako plnohodnotná TV se vším všudy jako normální LED TV? Nemyslím jen obraz, ale i prostředí, ovládání, ladění, přepínání obrazovkových formátů (16:9, 4:3...).

Nejradši bych slyšel, že monitor s TV je plnohodnotný IDENTICKÝ s klasickou TV, jen má ještě navíc nějaké plusy (rozlišení, odezva...), které si zřejmě zaplatím ve vyšší pořizovací ceně... :-)

Děkuju předem za rychlé fundované odpovědi. :-)

Asi tak pod 32 seženeš Tv akorát Tn křápy nic víc,takže monitor na tom bude líp protože ty jsou co jsem koukal jenom už PLS/IPS osobně bych šel raději do PLS Samsunga než do LG.Je to plnohodnotná Tv ovšem zvuk asi nic moc z těch repro,teoreticky ti stačí i monitor PLS,VA,IPS bez tuneru s repro + set top box za 600,tak nějak podobně to mám na jednom vstupu set top box na druhém Pc,zvuk ovšem do zesilovače + 2 x stereo bedny.:-)

Ps:pokud toužíš a chce se ti vyhodit prachy za DVB-T2 www.czc.cz

Prosím jako laikovi stručně co je to PLS, VA, IPS...

Zvuk neřeším, stačí mi to co mi leze teď z dosluhující LED TV, tak si snad nepohorším.

PC zapojovat nebudu - potřebuju jen nahradit za dosluhujcící TV a mám místo jen asi do 28".

DVB-T2 - kdy to budu opravdu potřebovat? Já když koukal po nové TV tak jsem chtěl aby měla DVB-S, DVB-S2, DVB-T a DVB-T2. Když něco z toho nebude mít (asi mě zajímá hl. DVB-T2) tak to mám zkousnout, nebo hledat dál která TV to už má?

No tak jako laikovi stručně vem ten Samsung co jsem postnul v danný ceně nic lepšího nezchrastíš a to ani obrazově.ohledně DVB-T2 se už šašilo před ca 5 lety co jsem kupoval set top box obyč DVB-T (chytráci vyhazovali o litr více za DVB-T2 s tím že to brzo využijou),zkušební vysílání má začít ca až v roce 2021 a to už bude většina současnejch tv na smetišti dějin,při životnosti co dneska je,jinak opakuju že malá Tv bude z 90% s Tn panelem.:-)

pctuning.tyden.cz

Já vidím nabídku na patro.cz za 6800, skladem u dodavatele, expedice do 48h. Ale s tím event. vráceným/opraveným kusem to je postřeh k zamyšlení...no bude to ještě oříšek pořádně promyslet a hlavně se nějak rozhodnout, s tím mám osobně problém :-) Zvlášť když ta stará TV relativně jede ok (po spuštění se seká tuner a musím několikrát restartovat, časem se zahřeje a jede téměř bez výpadku...otázka je jestli se to bude stupňovat až do definitivního ko).

Jinak dík za zájem a reakce...kua není tady "palec nahoru"... :-)